Kalėdinės dovanos, kurios džiugins visus metus. Net 10 idėjų Jūsų pasirinkimui!

Dovanos – tai meilės ir padėkos išraiška

Tikriausiai niekas neprieštaraus, jog šiais laikais gyvenimo tempas yra ypač greitas: visi skuba ir neranda laiko atsipūsti, sustoti, nurimti. O artėjant šventėms mus užgriūna dar daugiau rūpesčių, nes reikia sudalyvauti įvairiuose renginiuose, paruošti šventinį stalą, pasirūpinti dovanomis.  Lakstymas po parduotuves mus išvargina, tad neretai dovanoms pagriebiame tai, kas pasitaiko po ranka. Taip artimuosius apkrauname nereikalingais menkniekiais ar vienkartinėmis dekoracijomis. Mes pamirštame tikrąją dovanojimo prasmę!

Artėjant šių metų Kalėdoms, Eko sesės kviečia į dovanojimą pažvelgti kitaip – atsisukti į tvarumą.

Dovanos – tai meilės ir padėkos išraiška, tad pradžiuginkite artimuosius tuo, kas džiugins ištisus metus ir tarnaus ilgai. Tokios dovanos niekada neišeina iš mados, nes tampa namų ir kartais pačios šeimos dalimi. Baldai bei aksesuarai kuria aplinką, kurioje visi praleidžia labai daug laiko. Taigi, yra itin svarbu, kad namai ir lauko erdvė pulsuotų jaukumu, atsipalaidavimu bei kviestų šeimą pabūti kartu ir pasidžiaugti vienas kitu.

Tamsiais ir vėsiais vakarais šviesos vis mažiau. Patogiai kartu susėdus ant krėslų ar sofos trūksta tik vieno – šviesos. Tad Eko sesės jums pristato 10 gyvenimą ir aplinką nušviečiančių Kalėdinių dovanų idėjų, kurios pasieks kiekvieno širdį ir leis pasijusti nuoširdžiai svarbiu.

Ilgaamžiai bei kokybiški šviestuvai – tai dovana, kuri džiugins tiek žiemą, tiek vasarą.

Ir nesvarbu ar pasirinksite dovanoti draugų šeimai, dukterėčiai ar mylimai mamai – šviesa pasiekia kiekvieną. Žiemą kurkite jaukumą šviesos pagalba namuose, o vasarą galėsite mėgautis ilgais vakarais jaukiai apšviestoje terasoje ar balkone. Mūsų šviestuvai tinkami naudoti tiek viduje, tiek lauke!

Šviečianti garso kolonėlė, grojantis lauko šviestuvas

Šviestuvas – kolonėlė DISKO

Šis pasirinkimas skirtas tiems, kurie vertina gerą garso kokybę ir mėgaujasi maloniu apšvietimu. Šviečianti kolonėlė sutalpins abu! Pritaikoma kaip pagrindinis vakarėlio herojus ir kaip įrankis sukurti romantišką atmosferą vakarui su antrąją puse. Tuo pačiu, džiugina net ir mažuosius draugus! Klientai negali atsidžiaugti, nes tai puiki dovana taip sunkiai nustebinamiems paaugliams, o ir kūdikiams – tai raminamasis šviesų spektaklis.Pritaikoma pagal esamą progą ir nuotaiką – puiki investicija į gerą nuotaiką.

 

lauko šviestuvas, šviestuvas dekoracija

Belaidis šviestuvas STONE

Madingiausias ir stilingiausias dovanos pasirinkimas. Šie šviestuvai “Stone” gali rodyti kelią įeinant į namus ar papuošti interjerą. Jis neabejotinai taps originalia dekoracija, kuri neliks nepastebėta. Naudojami gražinti namų aplinką, akį traukia pastatyti ant komodų bei staliukų. Tiks ir patiks žmonėms, kurie vertina skoningą dekorą ir nėra abejingi stiliaus tendencijoms.

 

 

pakraunamas šviestuvas, lauko šviestuvas

Belaidis šviestuvas RASA

Šis šviestuvas – tai visus metus džiuginanti lauko ar namų erdvės dekoracija. RASA puikiai tiks ir puošiant namus Kalėdoms, ir ruošiantis vaikų gimtadienio šventėms. Net ir šviestuvo pavadinimas savyje talpina prasmingą reikšmę – rasos lašeliai apsiviję jaukią namų aplinką. Belaidį šviestuvą “Rasa” yra galimybė neštis į bet kurią norimą lokaciją, tai pilnai kilnojama dovana (itin praktiška).

 

Šviestuvas Damaskas

Šviestuvas DAMASKAS MIDI ir DAMASKAS

Ši dovana ypatinga. Šviestuvai sukuria mistinį pojūtį ir apgaubia šviečiančia mandala. Tai tikrų tikriausia šviesų terapiją. Tiks tiems, kuriems trūksta įrankio atsipalaiduoti, sugrįžti į save ir dabartinę akimirką. Užburs kambario erdvę ir šviesos pagalba nukels į kitą realybę. Padovanokite artimiausiai draugei ir sukurkite magišką atmosferą jos namuose.

 

lauko šviestuvas, belaidis šviestuvas, mini šviestuvas

Šviestuvas IBIZA MINI

Ši dovana puikiai tiks apšviesti balkoną ar terasą. Šviestuvas belaidis tad nereikės rūpintis dėl elektros lizdo ir dovanodami IBIZA MINI suteiksite artimųjų namams ar darbovietei jaukų šviesos šaltinį. Šviestuvas yra minimalistinio stiliaus tad puikiai tiks tiems, kurie nemėgsta namų apkrauti nereikalingais atributais. Tai universalus ir madingas pasirinkimas. Įteikite šį šviestuvą ir tikrai “neprašausite”.

 

lauko girlianda

Girlianda ŠILAS

Tai dovana, skirta vertinantiems natūralumą bei mėgstantiems gamtos motyvus. Ši girlianda sukurs itin jaukią aplinką balkonui ar terasai. O svarbiausia, tai nėra tik Kalėdinė dekoracija tad puoš namus ištisus metus. Rinkitės ŠILĄ ir padovanokite miško kvapą bei natūralų aksesuarą.

 

Šviestuvas JAZZ

Šviestuvas JAZZ

Šis šviestuvas sukurs itin intymią ir jaukią atmosferą. Dovanokite tiems, kuriems stinga akimirkų dviese ir padėkite susikurti aplinką, kuri kvies sustoti ir įsiklausyti į vienas kitą. Taip pat, tai belaidis šviestuvas tad yra laisvė statyti bet kurioje namų ar kiemo vietoje. Pavyzdžiui, pastačius vaikų kambaryje, šis šviestuvas taps puikiu įrankiu ramiai užmigti. Arba apšvieskite ir akcentuokite norimus namų aksesuarus.

 

šviestuvas, lauko šviestuvas

Šviestuvas MAKAO

Tai dovana žmogui, kuris vertina stilių ir kokybę. Jaukus ir subtilus šviestuvo dizainas puikiai tiks tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere. Galimi variantai su laidu arba belaidis. Šviestuvas leis mėgautis jaukumu tiek leidžiant vakarą namuose su knyga, tiek vasarą džiaugiantis ilgais pokalbiais terasoje. Įteikite šį modernų šviestuvą ir palinkėkite patirti daugiau jaukių akimirkų.

 

 

pakraunamas šviestuvas, lauko šviestuvas

Belaidis šviestuvas BOHO

Tai itin praktiška ir patogi dovana. Šį šviestuvą galima pakabinti kur tik norima, nes jis yra belaidis. Šviestuvas BOHO – tai stilingas namų aksesuaras ir šviesos šaltinis, kuris suteiks havajietišką atmosferą, nes turi medžio motyvų. Šiuo metu itin madingas gamtos motyvų naudojimas namų aplinkoje, tad puikiai tiks žmogui, vertinančiam tvarumą, patogumą ir stilių.

 

Dekoracija Pienės pūkas, saulės energijos šviestuvas

Dekoracija PIENĖS PŪKAS

Tai itin estetiška ir graži dovana tam, kuris širdžiai mielas ir brangus. Ši šviečianti girlianda patogiai pakabinama ir terasoje, ir namų viduje. Pakraunama saulės baterijomis. Dekoracija Pienės pūkas sukuria jaukią atmosferą ir suteikia šventiškos dvasios. Tačiau stilistika nesusijusi su Kalėdomis tad atėjus pavasariui, dovana Jūsų artimieji galės mėgautis kieme, terasoje ar balkone.

 

Žinoma, Eko sesės žino, kad ne tik dovanos šventiniu laikotarpiu yra svarbios ir tuo labiau ne svarbiausios. Tad nepamirškite apkabinti artimųjų ir praleiskite kuo daugiau laiko apsupti tų, kurie patys brangiausi ir mylimiausi.

 

Linkime ramių ir šviesių švenčių!

 

Su šiltais linkėjimais!

Logo ekoseses

 

 

Jūsų atsiliepimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

one × two =