ekoseses, eko seses

Apie Mus

— UAB “Eko sesės”

Mūsų verslas prasidėjo jau prieš dvylika metų nuo paprasto seseriško pokalbio telefonu – „o gal imkime ir įkurkime įmonę“? Turėjome tik gražią idėją – dalintis gerais dalykais su kitais. Norėjome pasiūlyti rinkai kažką švaraus, ekologiško, kokybiško, padedančio sveikatinti žmones. Tai mums atrodė prasminga ir įdomu, tad natūraliai gimė ir įmonės pavadinimas „Eko sesės“.

Per keletą metų po įvairiausių bandymų, eksperimentų, supratome, kad didžiausia mūsų aistra yra kurti namų aplinkos jaukumą. Pradėjome nuo išorės, t.y. nuo lauko erdvių: terasų, balkonų, kiemo baldų pasiūlos.

Apie lauko baldus galėtume papasakoti nesustodamos – tai išieškoti, mylimi ir visą laiką mūsų tobulinami produktai. Visuomet akcentuojame, jog lauko baldas turi būti kokybiškas, stilingas, funkcionalus bei patogus. O ypač svarbu, kad būtų pritaikytas mūsų šalies klimato sąlygoms!

Tiek metų puošiant klientų terasas lauko baldais pastebėjome, jog terasoje ar balkone, taip, kaip ir namuose, norisi jaukumą kuriančių detalių, tad savo asortimentą papildėme įvairiais aksesuarais. Lauko kilimas, saulės energijos šviestuvai ar girliandos, galbūt dirbtiniai augalai gali papuošti lauko erdvę ir ji tampa jaukiausiu namų kampeliu.

Nauda šimtaprocentinė: daug laiko praleisite gryname ore, susikursite šeimos buvimo kartu ritualus, puikiai pailsėsite po sunkų darbo dienų!

Beje, daugelis mūsų lauko produktų puikiai tinka ir vidaus naudojimui! Kabantys krėslai, belaidžiai šviestuvai, net patys baldai puikiai gali tarnauti namų vidaus erdvėse. Mes už tvarų naudojimą!

Esame šeimos verslas, tad dirbame su įkvėpimu, visada įsiklausome į žmogaus poreikius, kartais padarome neįmanoma ir klientai tai vertina. Degame aistra, idėjomis ir nuoširdžiu noru padėti kurti namų jaukumą kiekvienuose namuose.

Juk taip gera ilsėtis jaukiuose namuose ar terasose, mėgautis grynu oru, puikia kompanija ar tiesiog ramiai leisti laiką kabančiame krėsle po sunkios darbo dienos.

Jau antrą dešimtmetį su didžiausiu džiaugsmu siūlome savo produkciją tiek fiziniams, tiek B2B sektoriaus klientams. Visada patariame ir konsultuojame, kokius lauko baldus įsigyti, kaip dekoruoti terasą ar balkoną, kaip kurti vientisą vidaus ir lauko interjerą, kaip panaudoti įvairius aksesuarus tiek lauke, tiek viduje.

Beje, desertui, daugelis klausia, ar mes sesės. Iš tiesų, verslo pradžia buvo dviems sesėms įkūrus įmonę, tačiau jau daug metų dirbame truputį kitokiu giminystės ryšiu susiję „sesės“. Pusbrolių mamos 😊

 

ekoseses, pinti lauko baldai