Kaip supakuoti dovanas? Gal šiemet supakuokime įdomiau?

Kaip supakuoti dovanas, kad nustebintume ir pradžiugintume artimuosius bei draugus?

Dovanos pakuotė galbūt ir ne visiems yra svarbus atributas, tačiau vis tik tai yra mažas gestas, galintis padaryti didelį įspūdį.

Dovanų pakavimas

Artėjant gražiausioms metų šventės su dovanų dovanojimo tradicijomis, dalinamės keletu idėjų bei patarimų, kaip  jas supakuoti.

  • Pirmiausia, reikėtų apgalvoti, kokia yra dovanos forma ir kaip patogiau ją pakuoti: ar dekoratyviniu popieriumi, ar į skaidrų pakavimo popierių, o gal geriausiai tiktų įdėti į dailią dėžutę? Jei dovana įprastų formų, tikrai gera mintis yra supakuoti tam skirtu popieriumi, jį pasirenkant pagal dovanos gavėją/pačios dovanos tematiką. Vaikams, žinoma, labiausiai patiks gauti ryškiaspalves dovanas su Kalėdų senio bei jo “kolektyvo” narių piešiniais. Jei dovana skirta žmogui, mėgstančiam ekologiją, gamtą, puikiai tiks vienspalvis perdirbtas poperius. Jei dovanojate solidžią verslo dovaną – rinkitės vienspalvį popierių ir dekoruokite dovaną nedideliu akcentu. Žavingai, ypač maistas, atrodo supakuotas permatomame popieriuje.
  • Trapias dovanas įdėkite į dėžutę, kad jos būtų apsaugotos. O jei dovana yra neįprastos formos ir dar trapi, būtinai naudokite šiek tiek tuščią erdvę “užkemšančios” medžiagos – putplasčio ar popieriaus, kad ji būtų tvirtai pritvirtinta.
  • Dovanų pakavimasKartais dovanos puikiai atrodo visai nepakuotos, o tik simboliškai papuoštos, pvz. perrišktos spalvingu kaspinėliu ar  eglės bei cinamono šakele su paprasčiausia džiuto virvele.
  • Na o tam, kad bet kuri dovana atrodytų ypatingai, papuoškite ją pasitelkdami kūrybiškumą, visą Jūsų turimą fantaziją bei įvairias dekoro detales: žalias eglės šakeles, rankų darbo dekorą, imbierinius sausainius, iš poperiaus kirptas snaiges, cinamono lazdeles, džiovinto apelsino riekeles ir pan.
  • Žinoma, jei laiko neliko ir noro pakuoti dovanas nėra – visuomet yra išeitis dovanų maišelis. Tačiau gal šįkart pasistenkime įdomiau? 😉

Net jei įpakavimas ir išties tik nedidelė smulkmena, ji vis vien prisideda prie šventinės atmosferos.

Linkime, ne tik gauti, bet ir dovanoti dovanas, kurios sušildys ir paliks gražų prisiminimą!

 

Gražių švenčių Jums linki

Eko sesių komanda

Nuotraukos iš interneto platybių

Jūsų atsiliepimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

two × one =