Terasų ir balkonų dekoro idėjos žiemai

Jaukios terasų ir balkonų dekoro idėjos žiemai!

 

Sakote terasų ir balkonų sezonas seniai užmarštyje, nes pusnys už lango? Jeigu turite atvirą terasą ar balkoną, tuomet, žinoma, žiemą mėgautis ilgais pasisėdėjimais lauke tikrai nelabai pavyks… Tačiau vasarą mus taip džiuginusias lauko erdves juk galime padekoruoti ir mėgautis vaizdais pro langą!  Tad kviečiame pasisemti idėjų, kaip dekoruoti terasas ir balkonus žiemą, kad vaizdas džiugintų Jus ir Jūsų svečius net spaudžiant šaltukui.

Terasos dekoras ziema

1. Atsibodo eglučių spygliai namuose? Kalėdų eglė gali įsikurti terasoje ar balkone! Vaizdas pro langus džiugins ir jus, ir kaimynus, o ir bėdų dėl spyglių išvengsite! Be to, jei ateis snieguotos Kalėdos, galėsite sukurti nuostabią istoriją vaikams apie terasoje rastas dovanas, „suorganizavę“ Kalėdų senelio pėdsakus iki terasos 😉;

2. Lauke įrenkite kuo daugiau apšvietimo – panaudokite girliandas, lemputes, pastatykite ir pakraunamus šviestuvus, kurie sukurs ypatingą, šventinę nuotaiką (tie patys šviestuvai puikiai tiks terasos apšvietimui ir vasarą).Terasos dekoras ziema

3. Labai jaukiai terasoje atrodo ir tikra ugnis, tad galima uždegti keletą žvakių specialiuose žibintuose (žinoma, nepamirškite saugumo).

 

Turite įstiklintą terasą/balkoną? Tuomet galimybių dar daugiau:

 

Terasos dekoras ziema

  1. Svarbiausias elementas norint leisti laiką įstiklintoje terasoje – šildymas. Pasirūpinkite stilingais lauko šildytuvais, kurie ir šildys ir puoš jūsų lauko erdvę!
  2. Kaip ir atviroje terasoje, įstiklintoje puikiai gali įsikurti kalėdinės eglutės bei kitos žieminės dekoracijos!
  3. Apšvietimas tiesiog privalomas jaukumo sukūrimo terasoje ar balkone elementas – nepamirškite to! Tiks ir pakraunami šviestuvai, ir žvakių liepsna.Terasos dekoras ziema
  4. Šildomose terasose, balkonuose žiemą užklokite lauko baldus dirbtinio kailio kilimukais, atsineškite šiltesnių pledų, pagalvėlių – bus ypač jauku ir miela.

 

Taip ir įsivaizduojame jaukiai apšviestą, dekoruotą, minkštais kailiais padabintą šiltą terasą žiemą draugų apsuptyje! Ech….

 

Tikimės, kad terasos ir balkonai jums tarnaus ir žiemą – išnaudokime juos tinkamai!

 

Su šiltais linkėjimais!

Logo ekoseses

P.S. Dalis nuotraukų yra iš Pinterest.com

Jūsų atsiliepimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

eighteen − 11 =