5 patarimai, kaip be streso pasiruošti artėjančioms šventėms

Tad kaipgi ramiai pasiruošti Kalėdoms?

Ar pastebėjote, kad atrėjančios šventės žadina ne tik malonų jaudulį, bet ir stipriai padidina streso lygį?

Švenčių laukimas gali būti džiaugsmingiausias metų laikas. Tačiau net psichologų pripažinta, jog tuo pačiu tai ir vienas didžiausią stresą keliančių veiksnių.

O kaip Jūs laukiate švenčių? Ar su maloniu jauduliu, ar su augančiu nerimu?

Linkėdamos sau ir kitiems ramaus džiugesio, pristatome jums penkis patarimus, kurie padės sustoti bei atsikvėpti. Džiaukitės grįžimu į namus, kurie kviečia pasilikti ir mėgautis išlauktu šventiniu poilsiu.

Kabantis krėslas

Pirmasis – atsipalaiduokite ir leiskite Sau pasimėgauti akimirka

Šiame bėgančiame ir visur skubančiame pasaulyje sunku sustoti ir atsikvėpti. Tačiau visi žinome, kad tai būtina, norint pailsinti kūną ir protą. Kartais labai sveika išjungti mobiliuosius telefonus ir patogiai įsitaisyti ant krėslo ar sofos. Buvimas čia ir dabar padeda sugrįžti į save ir trumpam atsitraukti nuo rūpesčių. Šventės visiems yra intensyvus laikotarpis, bet tuo pačiu tai proga atsipūsti. Prisėdimo vieta bei baldai yra itin svarbu, nes tai sukuria patogumo ir jaukumo pojūtį. Leiskite sau atsipalaiduoti, prisėskite ant minkšto krėslo, paskaitykite knygą ar tiesiog pabūkite tyloje. Pastebėsite, kad leidus sau mėgautis dabartimi, daug ramiau žvelgsite į artėjantį švenčių maratoną.

 

Šviečiantys burbulai

Antrasis – apšvieskite aplinką ir Jūsų vidinis pasaulis atsigaus

Tamsiais žiemos vakarais norisi įsisupti į antklodės kokoną ir pasislėpti nuo viso pasaulio. Būtent šviesa yra tai, ko mums taip trūksta kai sutemsta itin anksti. Šviesa įkvepia ir pagyvina aplinką. Patogiai įsitaisius ant krėslo ar minkštos sofos, trūksta tik žibintų ar šventiškų girliandų, kurios padės ne tik matyti kartu sėdinčius šeimos narius, bet ir suteiks energijos. Pasitelkę skoningą apšvietimą, pasitikite šventes kitaip. Kodėl kitaip? Šviečiančios detalės sukuria jaukų Kalėdinį toną, bet neapsunkina erdvės primityviomis, vienkartinėmis Kalėdinėmis dekoracijomis. Tai sprendimas papuošti namus ir pasiruošti šventėms tvariai. Tebūnie šviesa, kuri primins, jog šventės – tai malonumas.

Kabantis krėslas Čilas

Trečiasis – susikurkite asmeninį kampelį, kuriame gera būti

Asmeninė erdvė kiekvienam yra labai svarbi ir reikalinga. Nuo šeimyniško šurmulio kartais privalu atsitraukti ir pasimėgauti laiku vienumoje. Turint tokią erdvę net ir užplūdus rūpesčiams pasidaro ramiau, nes visada galite ten sugrįžti. Šiuo kampeliu gali tapti minkštas ir jaukus sėdmaišis, kuris apkabins iš visų pusių ir atpalaiduos. O gal Jums labiau prie širdies kabantis krėslas? Tai estetiškai atrodantis krėslas, kuris nežymiai linguoja ir ramina. Jame įsitaisius iškart „nuleisite garą“ ir pamiršite, kad Kalėdos – įtemptas metas. Šie baldai gali tapti Jūsų vieta. Tylų Kūčių rytą, kol dar visi miega, susirangykite supamajame krėsle ar sėdmaišyje ir trumpam pamirškite apie laukiantį bruzdesį namuose.

 

Ketvirtasis – vienu ypu pasirūpinkite dovanomis artimiesiems

šviestuvas, namu aksesuarai, kolonėlė, šviestuvas su kolonėle

Eko Sesės rūpinasi ne tik Jūsų gera savijauta ir sugrįžimu į save, bet ir artimaisiais, kurie nusipelno reikšmingų ir ilgaamžių dovanų. Viskas viename! Susikurkite šventę sau ir tuo pačiu pasirūpinkite dovanomis brangiausiems žmonėms. Apibėgti parduotuves, stovėti eilėse ir galiausiai iš nuovargio griebti kas pasitaikė po ranka: tokios situacijos pasitaiko daugeliui ir Eko Sesės nuoširdžiai linki Jums jų išvengti. Atsipūskite ir surinkite visas reikiamas dovanas viename tinklalapyje: šviestuvą kolonėlę, kuri bus puikus pasirinkimas naktinius vakarėlius mėgstantiems žmonėms, gera nuotaika garantuota. Dirbtiniai augalai papuoš kiekvieno namus ir suteiks gyvybės jausmo. Puiki dekoracija džiunglių mėgėjams. Pasirinkimo begalė ir viskas paprasčiau nei paprasta. Neišlipus iš savo patogiojo krėslo, užsakykite norimas dovanas ir mėgaukitės sutaupytu laiku.

Kalėdos

Penktasis – leiskite laiką su šeima

Šeima – tai vieni svarbiausių žmonių mūsų visų gyvenimuose. Gyvenant greitu tempu, vis kažkur skubant, dažnai pamirštame ramiai susėsti prie bendro stalo ir pasimėgauti gardžia vakariene. Šventės – tai proga ir galimybė sukviesti šeimą bei dalintis gera nuotaika, smagiomis istorijomis. Bendras stalas apjungia mus ir sukuria bendrystės jausmą. Net jei terasoje vėsu ir sėdima susisupus į apklotus, vienas kito šypsena visad sušildo. Minkštai prisėdus ir mėgaujantis laiku kartu, nurimsite bei patikėsite šių švenčių stebuklu – Kalėdos be streso yra įmanoma.

 

Su šiltais linkėjimais!

Logo ekoseses

Jūsų atsiliepimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

13 − three =