Lauko baldai: kokios jų tendencijos vyraus 2024-aisiais metais?

Kokios lauko baldų tendencijos vyraus 2024-aisiais metais? 

Įsivaizduokite, šiltą vasaros rytą sėdite terasoje – savo asmeniniame poilsio kampelyje, patogiai įsitaisę kabančiame krėsle. Ramiai skaitote knygą, mėgaujatės kava ir stebite, kaip palengva išaušta rytas. O gal vakare terasoje leidžiate laiką su šeima ar draugais, susėdę ant minkštos lauko sofos? Pavyzdžiui, fone skambant nuoširdžiam juokui bei sklindant gardžių grilio patiekalų aromatui?

Turbūt apie tai nesusimąstėte, tačiau šioms malonioms patirtims sukurti didelę reikšmę turi baldai. Kokius lauko baldus rinktis šiemet, jei norite, kad terasa būtų ne tik jauki, komfortiška, bet ir stilinga? Dalinamės su Jumis 2024-ųjų metų tendencijomis.

1. Tvarūs lauko baldai

 

Žmonės vis labiau rūpinasi savo poveikiu aplinkai, todėl ieškoma tvarių sprendimų. Vienas iš jų – lauko baldų gamybai naudojamos medžiagos. Baldai terasoms vis dažniau gaminami iš tvarių, perdirbtų ar perdirbamų medžiagų. 

Vienas svarbiausių tvarumo kriterijų, į kurį būtina atsižvelgti – tai ilgaamžiškumas. Patvarūs, kokybiški terasos baldai ilgai nenusidėvi, juos naudojate eilę metų,  tuo puoselėdami aplinką bei mažindami vartojimą apskritai.

Dar viena tvari alternatyva yra  lauko baldų nuoma. Nuomoti baldus galite tuomet, kai jų reikia laikinai, pavyzdžiui, šventėms. Tai leis sutaupyti, neinvestuojant didelių pinigų į jų pirkimą ir, tuo pačiu, padės sukurti jaukią aplinką, kurioje galėsite maloniai priimti svečius.

Mūsų rekomendacija: ilgaamžis, iš 100% perdirbamų medžiagų pagamintas lauko baldų komplektas „Leo“.

Lauko baldai, minkšti lauko baldai, lauko baldų komplektas Leo

2. Lauko baldai, panaikinantys ribą tarp namų vidaus ir išorės

Šiemet dar labiau išryškės vientisumo tarp interjero ir eksterjero siekis. Jaukūs lauko kilimėliai, dekoratyvinės pagalvės ir lauko oro sąlygoms atspari tekstilė sukuria harmoningą perėjimą, kviečiantį atsipalaiduoti ir leisti laisvalaikį ne tik namų viduje, bet ir lauke. Šiandieniniai lauko baldai savo kokybe ir estetiniu patrauklumu jau gali varžytis su vidaus baldais. 2024-taisiais prognozuojama, jog vis dažniau virtuvės ir valgomieji bus perkeliami į lauko erdves. Dėl to, dar aktualesni taps lauko pietų baldai – lauko pietų stalai, lauko virtuvės spintelės, lauko kepsninės

Mūsų rekomendacija: minkštas ir komfortiškas, daugelio pirkėjų jau pamiltas lauko baldų komplektas „Sočiai pailsėk“. 

Lauko baldai, minkšti lauko baldai, pinti lauko baldai, pintų lauko baldų komplektas Sočiai pailsėk

3. Lauko baldai, taupantys erdvę  

Privačios lauko erdvės, ypač miestuose tampa vis mažesnės, todėl auga kompaktiškų baldų, kurie puikiai tilptų ribotoje erdvėje, paklausa. Vietą taupantys ir stilingi balkono baldai padeda efektyviai išnaudoti mažą erdvę ir sukurti jaukumo pojūtį. 

Mūsų rekomendacija: elegantiškas, mažoms terasoms ar balkonams pritaikytas lauko baldų komplektas – „Švelnumas 2“.

Lauko baldai, lauko baldų komplektas Švelnumas 2

4. Lauko baldai, kurių spalvos įkvėptos gamtos

 

Interjero dizaineriai dalinasi, jog nors 2023 metais vyravo drąsios bei ryškios lauko baldų spalvos, šiemet sugrįšime prie žemės spalvų paletės. Madingais vėl taps gamtos įkvėpti neutralių atspalvių terasos baldai, lauko pietų stalai, kabantys krėslai, lauko foteliai. Vyraujančios spalvos: ruda, prislopinta raudona, pilka bei sodrių žalių tonų spalvos.  

Mūsų rekomendacija: gamtos įkvėptas lauko baldų komplektas „Monaco Sand“, su medžio spalvos detalėmis ir augalų motyvais dekoruotomis pagalvėmis.

Lauko baldai, minkšti lauko baldai, lauko baldų komplektas Monaco Sand

5. Susibūrimui kviečiantys lauko baldai

 

Tegyvuoja jaukūs pokalbiai ir sklando nuoširdus juokas! Dideli lauko pietų stalai, patogios sofos kviečia susibūrimams, skatinantiems užmegzti ryšius bei dalintis prisiminimais. O šalia viso to dar ir mėgautis gardžiais valgiais gryname ore, tiesiai po atviru dangumi.

Mūsų rekomendacija: socialinius draugų ar artimųjų susibūrimus skatinantis lauko baldų komplektas „Solidumas”.

Lauko baldai, pietų lauko baldai, lauko baldų komplektas Solidumas

 

Skirkime terasai pakankamai dėmesio ir įsirenkime ją taip, jog būtų gera laiką leisti lauke ilsintis ar mėgaujantis draugų bei artimųjų kompanija. 

Jeigu kiltų klausimų renkantis lauko baldus terasai – mielai Jus nemokamai pakonsultuosime.

Su šiltais linkėjimais,

Eko sesės

Jūsų atsiliepimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

twelve − 6 =