Kaip atnaujinti ar įkurti terasą?

Kaip atnaujinti ar įkurti naują terasą?

Net jei ir vasaris vis dar neatrodo pats tinkamiausias mėnuo pavasario planams, pasvajoti, o galbūt net ir paplanuoti, kaip galėtumėte padekoruoti savo terasą sugrįžus šiltajam metų laikui, tikrai galima.

Naujos terasos planavimas, o galbūt jau turimos atnaujinimas – tai puiki proga sukurti erdvę, kuri taptų tarsi Jūsų namų pratęsimu. Taigi, jūs turite atsižvelgti ne tik į kiemo vaizdą, bet ir į medžiagas, naudojamas terasai, baldus, apdailą bei dekorą.

Tad šiandien norime pasidalinti keletu įdomesnių idėjų, kaip gi galite atnaujinti, o galbūt papuošti naujai įkurtą terasą:

 

terasa, lauko baldai, terasos baldai, terasos grindys

GRINDYS

Jei planuojate naujos terasos įrengimą, jos dangą rinkitės atsižvelgdami ne tik į tai, ant kokio paviršiaus Jums atrodo maloniau vaikščioti, tačiau ir į tai, kas derėtų prie Jūsų namų interjero, kad galėtumėte pratęsti savo namų erdvę ir lauke. Galiausiai, juk bet kada galite eksperimentuoti ir derinti savo dangą su lauko kilimais, siekdami suteikti terasai jaukumo ar norėdami suskirstyti ją į zonas.

Terasa, lauko baldai, terasos baldai

ĮMONTUOJAMI BALDAI

Įmontuota sėdimoji dalis aplink kavos staliuką, ant kurios belieka tik sudėti minkštas pagalvėles, gali tapti mėgstamiausia Jūsų vieta patogiai prisėsti ar ištiesti kojas po skanios vakarienės. Planuojant tokią įsirengti savo terasoje, pravartu atsižvelgti į vaizdą, kurį sėdėdami matysite priešais save bei kiek žmonių norėtumėte sutalpinti. Taip pat, vertėtų pasvarstyti kaip per dieną terasos pusėje sukasi saulė, jei norite išvengti per didelės kaitros ar atvirkščiai.

 

Terasa, lauko baldai, terasos dekoras, augalai

AUGALAI

Ne tik įneš gyvybės, bet ir padės sukurti natūralumo, jaukumo, tikrumo pojūtį. Taip pat, jei Jūsų terasa ribojasi su kaimynų tvora, langais, o galbūt čia pat esančia gatve, vazonuose pasodintų augalų, o galbūt vertikalios augalų sienos gali padėti susikurti sau privačią erdvę ir atsiriboti nuo smalsių pašalinių žvilgsnių.

Terasa, lauko baldai, terasos baldai, fontanas

VANDUO

Jis ne tik gyvybiškai svarbus kiekvienam iš mūsų, tačiau tekančio vandens garsas – vienas žinomiausių ir tikrai efektyvių atsipalaidavimo būdų. Ir tam visiškai nebūtina įrengti brangių įmontuojamų fontanų ar baseinų. Tai gali būti ir netoliese terasos įkurtas nedidelis fontanėlis, Jūsų pačių sukonstruota akmenų ir augalų kompozicija su nedideliu vandens kriokliuku, o galbūt pastatoma tekančio vandens dekoracija.

 

Terasa, terasos baldai, lauko baldai, terasos dekoras

VEIDRODŽIAI

Tai vienas iš būdų, kaip galite vizualiai padidinti savo terasos erdvę. O taip pat, jie taps ne tik jaukumą kuriančia detale, bet ir gali padėti sukurti tikrai unikalų įvaizdį, jei veidrodžiai įkomponuojami taip, kad atspindėtų tam tikras augalų, medienos, ar kitas terasoje esančias tekstūras.

 

Planuoti, kaip atrodys Jūsų terasa atėjus pavasariui, tikrai niekuomet ne per anksti. Juk mintys apie šilumą taip pat gali mus sušildyti.

Su šiltais linkėjimais!

Logo ekoseses

Jūsų atsiliepimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

nineteen + three =