Koks šviestuvas yra tinkamiausias mano kiemui ar terasai? Kaip teisingai išsirinkti?

Koks šviestuvas yra tinkamiausias mano kiemui ar terasai? Kaip teisingai išsirinkti?

Amžina dilema – kaip išsirinkti mano kiemui ar terasai tinkamiausią šviestuvą? Visuomet esame pasiruošę Jums padėti atrasti tą vienintelį ir geriausiai Jūsų norus bei poreikius atitinkantį sprendimą. Todėl šįkart norime trumpai pakalbėti, apie ką reikėtų pagalvoti renkantis lauko šviestuvus.

Koks Jūsų tikslas?

Apsvarstykite, kas Jums svarbiausia – ar tai jaukios atmosferos kūrimas, ar specifinių kiemo elementų išryškinimas, o gal saugumas? Pagal tai, koks Jūsų tikslas, galėsite pasirinkti sau tinkamiausią stilių, dydį, šviesos intensyvumą bei kitus parametrus.

Šviestuvai, lauko apšvietimas

Koks šviestuvų stilius Jums tinka labiausiai?

Jūsų šviestuvų dizainas turėtų derėti prie bendro Jūsų kiemo ar terasos įvaizdžio, kaip ir pačios terasos įvaizdis bent jau didžiąja dalimi turėtų derėti su Jūsų namų interjero dizainu.

Šviestuvai, lauko apšvietimas

Koks šviestuvo tipas tiks Jūsų terasai?

Kiekvienas šviestuvo tipas su savimi nešasi ir skirtingą funkciją. Čia vėlgi grįžtame prie klausimo – koks Jūsų tikslas? Tačiau čia neturėtumėte savęs apriboti. Derinkite įvairių tipų šviestuvus – įmontuojamus su pastatomais, pakabinamais ar belaidžiais. Sieninius su pakabinamomis lempučių girliandomis, o gal sieninius su ant žemės pastatomais žibintais. Šviestuvai, kuriuos galima lengvai perdėti į kitą vietą – dar viena Jūsų kūrybiškumo neapribosianti galimybė.

Šviestuvai, lauko apšvietimas

Koks šviestuvo dydis tinkamiausias Jūsų terasai?

Neperkraukite savo kiemo ar terasos per dideliais šviestuvais, tačiau nesirinkite ir per mažų, kurie paskęs bendroje aplinkoje. Paprastai aukštesni šviestuvai puikiai tiks ten, kur aukštesnė erdvė ar kur yra medžių. Mažesni, tuo tarpu, sukurs jaukią atmosferą lauko baldų erdvėje.

Šviestuvai, lauko apšvietimas

Kaip ilgai tikitės naudoti tuos pačius lauko šviestuvus?

Prieš įsigydami šviestuvus, įsivertinkite, kokiomis sąlygomis jie bus naudojami. Rinkitės įvairioms oro sąlygoms atsparius šviestuvus arba sukurkite jiems tokias sąlygas savo kieme ar terasoje, kad jie būtų kuo mažiau veikiami aplinkos.

 

Lauko apšvietimas kuria magišką atmosferą Jūsų kieme bei terasoje. Atradę atsakymus į visus šiuos klausimus, galėsite būti tikri, jog pasirinkote sau tinkamiausią sprendimą.

 

Su šiltais linkėjimais!

Logo ekoseses

Jūsų atsiliepimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

7 − 1 =