Madingasis BOHO stilius Jūsų terasoje ar balkone

Boho stilius Jūsų terasoje ar balkone

 

Jau keletą metų mūsų širdis po truputėlį bandęs pavergti egzotiškasis boho stilius šiemet pasiekė mados viršūnę, tad nenuostabu, kad jo elementai šiemet populiarūs ir lauko erdvėse – tiek terasose, tiek balkonuose. Tad pabandysime išsiaiškinti, kaip atrodo Boho stilius terasoje?

Bohemiško stiliaus interjeras pasaulyje nėra naujiena, jis atsirado dar XIX amžiuje, o buvo įkvėptas Paryžiaus rajonų, kuriuose į bendruomenes telkėsi ir gyveno skirtingas kultūras atstovaujantys menininkai: dailininkai, rašytojai bei iš tolimų kraštų atvykę klajojantys artistai, kūrybingumą ir nepriklausomybę aukštinę labiau nei materialines vertybes.

Pagrindinės boho stiliaus savybės yra natūralumas, neutralios spalvos, tekstūrų ir raštų sluoksniavimas bei taisyklių nebuvimas 🙂 Boho kviečia visus pasijausti menininkais ir leistis į saviraiškos žaidimą.

Kaip tinkamai pasirinkti lauko baldus kuriant bohemišką stilių terasoje?

Lauko baldai Manoco su paaukštintu stalu

Boho stiliui būdingas paprastumas ir kuo natūralesnės tekstūros bei spalvos, tad, norint geriausiai šį stilių atitinkančių baldų, labiausiai tiktų minkšti lauko baldai su medienos motyvais, pavyzdžiui lauko baldų komplektas MONACO. Šis komplektas pagamintas iš aliuminio rėmo, kuris suteikia baldams lengvumo, paprastumo įspūdį. Sofos bei fotelių porankiai bei stalo stalviršis pagamintas iš HPL medžio motyvų plokštės, tinkamos naudoti lauke. Stalas paaukštintas, tad puikiai tiks tiek patogiai papietauti, tiek bohemiškai pavakaroti.

 

Lauko baldai Leo

Kitas puikus pavyzdys būtų balkonui ar nedidelei terasai skirtas lauko baldų komplektas LEO. Tai ypatingai elegantiškas, lengvo stiliaus komplektas su tikmedžio motyvais fotelių porankiuose. Staliuko stalviršis pagamintas taip pat iš tikmedžio, tad kuriantiens Boho stilių savo terasoje ar balkone  – šis komplektukas taip pat labai tiks.

lauko baldai, kampas, foteliai, pinti lauko baldai, pufai

Pinti baldai taip pat puikiai atspindi Boho stiliaus idėją. Juk pinti lauko baldai yra gaminami iš ratano (tropinių vijoklinių augalų stiebų). Žinoma, dažniausiai tai tik ratano imitacija, pagaminta iš įvairių plastiko rūšių, tačiau kokybiški gaminiai, tokie kaip kampas “Sočiai Pailsėk”, “Klasika” ar “Romantika” yra pagaminti iš kokybiškos, perdirbamos PE vytelės ir dar yra šiauštos tekstūros, kad maksimaliai atkartotų natūralią ratano išvaizdą.

Kas dar kuria bohemiškumo įspūdį terasoje ar balkone?

 

Lauko kilimas

Pagalvėlės ir lauko kilimai – turbūt pagrindiniai boho stiliaus akcentai, savo raštais ir spalvomis sukuriantys jaukumą bei stiliui būdingą jaukią betvarkę. Suprantame, kad blogo oro atveju pagalvėlės ir kilimai gali tapti galvos skausmu, bet ramybę garantuoti galėtų dėžė pagalvėms, savo dizainu puikiai deranti bei neapsunkinanti bendro stiliaus. 

sviestuvas, saules bateriju sviestuvas, solar sviestuvas, belaidis, dovana

 

Taip pat bohemiškas stilius yra neatsiejamas nuo žalumos, sukuriančios amžinai žaliuojančios salos iliuziją, tad nebijokite eksperimentuoti su vazonais ir vazonėliais, auginkite gėles, o jei nenorite užsiimti sodininkyste, visada galite apstatyti savo lauko terasą dirbtiniais augalais.

 

Šviestuvas MARAKEŠAS, terasoms, lauko švuestuvas, girlianda, balkonui

Bohemiško dizaino visumos užpildymui labai tinka smulkios detalės, pavyzdžiui vazos, žibintai ir šviestuvai, savo išvaizda primenantys egzotiškus kraštus. O ką jau kalbėti apie romantišką vakaro apšvietimą, kurį sukurti padėtų mūsų rytietiška dvasia spindintis žibintas MARAKEŠAS, DAMASKAS, dėl savo tekstūros natūralumu alsuojantis BOHO šviestuvas arba žaisminga girlianda ŠILAS su medienos motyvais.

 

Boho stilius ne jums?

Suprantame, kad nei vieno elegancijos šalininko nesužavės jaukios betvarkės idėja, tad nenusiminkite – klasika ir minimalizmas niekada neišeina iš mados.

Bet jei jaučiate, jog boho stiliaus įvairovė ir galimybės atspindi jūsų asmeninį stilių, o į gyvenima norite įsileisti šiek tiek paryžietiškos bohemos, mes labai jus palaikome ir padėsime kuo galėsime, jei jums kiltų klausimų renkantis boho stiliaus dizaino elementus.

Su šiltais linkėjimais!

Logo ekoseses

Jūsų atsiliepimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

fourteen − 11 =