5 priežastys kodėl lietuviai renkasi Eko sesių lauko baldus.

Arba mūsų verslo istorija…

 

Tikriausiai nustebsite, tačiau kelionės pradžioje lauko baldų dar net svajonėse nematėme… 

Eko sesės, lauko baldai

Mūsų verslas prasidėjo dviem sesėms užsidegus noru pasiūlyti aplinkiniams kokybiškus produktus, kurie padėtų rūpintis savo sveikata ir gera savijauta. Štai kodėl pasirinkome pavadinimą „Eko sesės“.

Išbandėme ne vieną verslo nišą. Pirmiausiai pasiūlėme eko gyvenimo stiliaus produktus: lėtaeiges ir želmenų sulčiaspaudes, grūdų malūnėlius, sėklų daigintuvus, keraminius peilius ir pan. Vėliau susižavėjome galimybe patiems užsiauginti savo daržoves, tad prekiavome šiltnamiais.

Tačiau niekada neužmiršome savo pagrindinės idėjos – atrinkti ir pasiūlyti kokybiškiausius produktus už patrauklią kainą. Be to išsikėlėme sau uždavinį, kad mūsų prekės, turi suteikti klientui galimybę gyventi patogiau, sveikiau ir kelti geras emocijas.

Pripažįstame, kad, ieškant kokybiškų produktų Lietuvos gyventojams, iššūkių buvo nemažai: ne kartą kilo noras nuleisti rankas, bet mes nepasidavėme.

Teigiami klientų atsiliepimai ir padėkos mus vedė pirmyn ir skatino kiekvienais metais ieškoti galimybių pasiūlyti vis kokybiškesnes, tačiau prieinamos kainos prekes.

 

Mūsų šeimos verslas gyvuoja jau beveik 10 metų.

Taigi, per tuos 10 metų visą laiką dirbome nenuilsdamos: parodose pristatinėjome produktus, konsultavome klientus, įsiklausėme į jų patirtis ir atsiliepimus, kurie labai padėjo augti mums pačioms ir tobulinti produktus, atitinkančius poreikį. Nė minutei nepamiršome savo tikslo: norėjome pateisinti ir pranokti klientų lūkesčius.

Šeimos verslas tuo ir ypatingas – dirbame vedami įkvėpimo, asmeniškai bendraujame su kiekvienu žmogumi, visada įsiklausome į jo poreikius, o klientai tai vertina.

 

pinti lauko baldai, romantika, sofa, foteliai

Lauko baldai į mūsų asortimentą atkeliavo tuomet, kai patys pradėjome dairytis tinkamų lauko baldų savo naujai įrengtai terasai. Štai tada ir teko rimčiau ištirti lauko baldų rinką.

Tradicinių medinių lauko baldų nenorėjome dėl priežiūros ypatumų, plastikiniai ir metaliniai pasirodė pernelyg šalti, tad apsistojome ties pintais ratano baldais.

 

Kai pasiūla didelė, o įsigyti nėrą ką…

Nors pasiūla atrodė gana didelė, atidžiau pasigilinus, susidūrėme su tokia situacija:

  • kai lauko baldų kaina yra maža, jų kokybė dažniausiai yra abejotina (vėliau išsiaiškinome, kad pigūs pinti baldai gaminami iš PVC medžiagos, kuri neatspari UV spinduliams ir po kelių sezonų pradeda irti, o rėmas ne aliumininis, kuris nerūdyja, o pigesnis metalinis).
  • kai pinti baldai džiugina savo kokybe, yra pagaminti iš aliuminio rėmo ir kokybiško sintetinio ratano (dažniausiai PE vytelės), kaina būna aukšta, praktiškai neįkandama.

Taigi, supratome, kad renkantis lauko baldus, ir nežinant tam tikrų niuansų dėl gamybos proceso bei medžiagų kokybės, labai lengva apsirikti ir nusivilti!

 

Todėl teko pačioms susirasti tai, kas mums tiktų… Ir mes suradome! Tik kas galėjo pagalvoti, kad tai užtruks net keletą metų?!

Tačiau šio darbo dėka, jau 8 metus siūlome itin kokybiškus, išskirtinio dizaino, funkcionalius lauko baldus už prieinamą kainą. Užtikrintai galime save laikyti šios srities ekspertėmis.

Apie lauko baldus galėtume papasakoti labai daug – tai išieškotas, mylimas ir visą laiką tobulintas produktas, pamažu išstūmęs kitas mūsų prekes.Eko seses, lauko baildai

Kasmet keliaujame į parodas, bendraujame su Europos ir Azijos tiekėjais. Vien pernai aplankėme Milano dizaino savaitę, didžiąsias parodas Kinijoje, susipažinome su Tailando tiekėjais ir gamintojais.

Kaskart parsivežame naujų minčių, idėjų, tačiau visuomet išliekame ištikimos savo šeimos verslo principui – turi būti kokybiška, gražu, funkcionalu, ypač patogu ir, labai svarbu, pritaikyta mūsų šalies klimato sąlygoms.

 

Šiandien galime didžiuotis savo siūlomais produktais. Tai – puikūs pinti ratano ir aliuminio lauko baldai!

 

Tikriausiai jums įdomu sužinoti, kodėl būtent mūsų baldai yra taip pamėgti Lietuvos žmonių?

Štai šios 5 priežastys, kodėl mūsų baldai tokie populiarūs!

  1. Jie puikiai pritaikyti mūsų šalies klimatui.
  2. Baldų priežiūra yra paprasta ir lengva.
  3. Lauko baldai tokie pat patogūs, kaip ir svetainės (klientai mums pasakoja, kad dėl šios priežasties svečiai užsisėdi ilgiau, nei planavę ;).
  4. Kainos ir kokybės santykis yra puikus (na, bet tai tu tikriausiai žinai iš mūsų mylimų klientų atsiliepimų FB paskyroje).
  5. Savo baldų dizainą atrenkame, kuriame ir tobuliname atsižvelgdamos į mados tendencijas, tačiau pirmoje vietoje – kokybė, patogumas, ilgaamžiškumas ir lietuvio širdžiai artimas stilius.

Jeigu svarstote apie lauko baldus, kviečiame neskubėti spręsti, o pirmiausia atsakykite sau į kelis klausimus. Kaip jums norėtųsi leisti laiką terasoje? Sėdint prie stalo su draugais ar prigulus ant sofutės? O gal ilsintis patogiame fotelyje? Čia nėra teisingų atsakymų, tiksliau, jis yra vienas – darykite taip, kaip patogiausia yra jums.

O gal jums aktualiau gražiai įsikurti savo balkone?.. Pas mus rasite ir balkonų baldų bei dekoro sprendimų

 

Tačiau dėmesio! Prieš galutinai apsispręsdami dėl lauko baldų savo terasai, būtinai paskaitykite šį straipsnį, kuriame mes dalijamės, kokias klaidas padarėme pirmus kartus rinkdamosi lauko baldus sau:

5 SVARBŪS PATARIMAI, KAIP TEISINGAI PASIRINKTI LAUKO BALDUS SAVO TERASAI

 

Ir prisiminkite SVARBIAUSIĄ: baldai turi tarnauti jums, o ne jūs baldams!

 

Ačiū, kad esate ir domitės mūsų mylimais produktais bei apsilankėte mūsų puslapyje!

Kviečiame įvertinti ir patiems išbandyti mūsų kuriamus lauko baldus!

 

Su džiaugsmu dalinamės mūsų klientų atsiliepimais:

eko seses, lauko baldai, atsiliepimai

eko seses, lauko baldai, atsiliepimai

eko seses, lauko baldai, atsiliepimai

eko seses, lauko baldai, atsiliepimai

eko seses, lauko baldai, atsiliepimai

eko seses, lauko baldai, atsiliepimai

 

Su meile,

Logo ekoseses

Tekstą ruošė: Inga Skirmantienė

Redagavo: Saulė Skirmantienė­­­­­­­­­­­­­

 

 

 

Jūsų atsiliepimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

4 × two =