5 patarimai kaip nesuklysti renkantis viešbučio, kavinės ar restorano lauko baldus!

Kaip išsirinkti lauko baldus restoranui, kavinei, viešbučiui ar SPA centrui?

  Jokia čia naujiena, jog tiek vidaus, tiek lauko baldai turi būti stilingi, patogūs, kokybiški, ilgaamžiai ir pan. Tačiau renkantis lauko baldus viešosioms erdvėms, galioja ypatingi reikalavimai, apie kuriuos dažnas nežino. Tad prieš priimdami sprendimą įsigyti lauko baldus savo kavinei, restoranui ar viešbučiui, būtinai perskaitykite!  

Lauko ir vidaus baldai - vientiosas stilius

1. Vientisas stilius. Renkantis lauko baldus maitinimo, apgyvendinimo ar sveikatingumo (SPA) sektoriui yra svarbi visuma. Idealu, jei įstaigos vidaus ir išorės stilius, spalvinė gama, detalės yra vieningi. Terasa ar balkonas – tai tarsi pagrindinės erdvės tąsa, nepamirškite to. Pvz. jei kuriate prabangią restorano aplinką, pasistenkite ir restorano terasoje sukurti prabangią aplinką. Rinkitės lauko baldus su sofomis, patogiais foteliais, dekoruokite erdvę lauko šviestuvais, nepamirškite augalų.  

 

Kėdė Lines

2.  Sutikite, į maitinimo, apgyvendinimo ir sveikatingumo įstaigas žmonės ateina pailsėti, maloniai praleisti laiko. Todėl lauko baldai ir jų išdėstymas turi būti patogūs klientui. Tačiau jei savo namų terasoje renkamės lauko baldus atsižvelgdami tik į savo patogumą, viešosiose erdvėse reikia nepamiršti ir personalo. Juk jiems reikės prižiūrėti lauko baldus, tad pvz. kėdės, kurios susimauna viena ant kitos, lengvai sujungiami (sustumiami) ir išskiriami stalai tikrai pagelbės kasdieniniame darbe tvarkantis ar reguliuojant klientų srautą.    

 

Lauko ir vidaus baldai kavinėms

  3. Rekomenduotina pirkti iš patikimų pardavėjų kokybiškus baldus. Kodėl? Patikimi pardavėjai nesivaiko greito pelno, jie kruopščiai atrenka gamintojus ir tiekėjus. Ką tai reiškia? Tai reiškia ilgas paieškas, keliones, derybas, galiausiai išlaidas, kol vartotoją pasiekia tikrai kokybiškas daiktas. Ne paskutinėje vietoje ir garantinis aptarnavimas, patarimai, kaip geriau prižiūrėti įsigytus produktus.    

 

kėdės terasai, balkono kėdės, lauko kėdės

4. Lengva priežiūra. Viešųjų erdvių lauko baldų paviršiai turi būti gerai valomi, o minkštosios dalys – lengvai nuimamos ir dažnai skalbiamos. Bendrąja prasme pravartu įsigyti tokius baldus, kuriems nereikia išskirtinės priežiūros arba ji turi būti lengva. Įsivaizduokite lauko kavinės baldus su sunkiai valomu stalo paviršiumi – būtų vargas personalui ir klientas liktų nepatenkintas nemalonia aplinka.    

 

Lauko baldai 5. Ilgaamžiškumas. Geriau investuoti į kokybiškus, patvarius ir gerų medžiagų baldus, kurie tarnaus daugelį metų. Tiesa, iš pradžių gali tekti išleisti daugiau, bet nereiks galvos sukti ilgą laiką. Kasmet perkami pigūs baldai tikrai atsieis brangiau. Ir įstaigos prestižui pliuso nepridės. O žiūrint iš ilgalaikės perspektyvos, pirkdami kokybiškus daiktus saugome planetą ir kuriame tvaresnę aplinką.  

 

Beje, paskutinis, bet vienas svarbesnių patarimų – sezonui ruoškitės iš anksto! Pavasaris netrunka ateiti, o kokybiškų, stilingų, jūsų įmonei tinkamų baldų gali tekti palaukti ilgiau. Tad nuoširdžiai patariame – jau rudenį/žiemos pradžioje planuokite savo pavasario terasos atidarymą 😉  

 

Su šiltais linkėjimais,

Logo ekoseses

Jūsų atsiliepimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

three × 3 =