5 paprastos idėjos, kaip greitai atnaujinti terasos interjerą

5 paprastos idėjos, kaip greitai atnaujinti terasos interjerą

 

Kadangi esame ilgametės lauko baldų ekspertės, mūsų tinklaraštyje knibždėte knibžda patarimų, kaip įsirengti terasą ar kaip išsirinkti jūsų poreikiams tinkamus lauko baldus. Tačiau ką daryti, jei jau turite ir terasą, ir lauko baldus, bet vaizdas jau spėjo morališkai atsibosti ir norisi šiek tiek atnaujinti esamą situaciją? 

Žinoma, yra būdas tiesiog pakeisti lauko baldus naujais! Tačiau jeigu įsigijote tikrai kokybiškus lauko baldus, greičiausiai jų būklė dar yra puki, o atsinaujinimo jau norisi. Taigi, kaip tai išspręsti?

Pasidalinsime penkiais patarimais, kaip nesudėtingai ir be didelių išlaidų atgaivinti bei iš naujo prisijaukinti savo lauko terasą ar balkoną.

aliuminio lauko baldai, dsekoras

1.Dekoro elementai. Vasarą mūsų balkonas ar terasa virsta pilnaverte namų dalimi, todėl turime štai tokį patarimą – mylėkite šią erdvę taip pat, kaip mylite svetainę. Lauko stalas niekuo neprastesnis už valgomojo stalą, todėl pastatykite ant jo savo mėgstamą žvakidę ar vazą su gyvomis gėlėmis. Pabandykite terasoje atkartoti savo namuose vyraujančius spalvinius akcentus, kad lauko erdvė taptų harmoningu namų pratęsimu. Lauko baldus dekoruokite pagalvėlėmis ir pledais, o šalia jų patieskite drėgmei atsparų lauko kilimą. Iš karto pajusite, kaip savo jaukumu šie nedideli elementai kvieste kvies jus pasėdėti gryname ore.

terasos baldai

 

2. Augalai. Ko gero, pats paprasčiausias ir kiekvieną akį tenkinantis būdas atnaujinti atsibodusį vaizdą lauko terasoje ar balkone – pagyvinti erdvę augalais. Rinkoje šiuo metu yra pačių įvairiausių vazonų – nuo klasikinių medinių iki moderniųjų šviesą skleidžiančių, tad belieka išsirinkti, kokius augalus juose norite matyti: žydinčius, žaliuojančius ar dirbtinius. Jei nuspręsite rinktis dirbtinę žalumą, siūlome pasidairyti mūsų dirbtinių augalų skyrelyje – jie niekuo nesiskiria nuo tikrų, tiesiog yra absoliučiai nereiklūs priežiūrai ir taupo Jūsų laiką.

Belaidis lauko šviestuvas Boho

 

3. Eksperimentai su šviesa. Nebijokite bandyti žaisti su lauko apšvietimu, nes tai gali tapti išskirtine puošmena. Girliandą, kurią dar nuo Kalėdų laikote ant balkono turėklo, pamėginkite pakabinti ant lubų, arba dekoruokite ja augalus, o vakare mėgaukitės magiška žalia šviesa. Jeigu girliandą planuojate įsigyti, rekomenduojame rinktis girliandas su saulės baterijomis, taip turėsite dar mažiau rūpesčių. 

Virš lauko baldų pasikabinkite kabantį šviestuvą, pavyzdžiui, mūsų belaidis šviestuvas Boho puikiai pasitarnaus ten, kur nėra elektros instaliacijos, o belaidžiai šviestuvai – toršerai Jazz arba Ibiza suteiks romantikos poilsio zonoje prie minkštų lauko baldų. 

 

4. Paprastumas. Nesudėtingas būdas atsinaujinti yra pasisemti įkvėpimo iš minimalizmo. Jei jaučiate, kad lauko terasoje/balkone atsirado per daug estetinio triukšmo, ko gero, atėjo laikas pagalvoti apie tarpusavyje nederančių daiktų sumažinimą arba spalvų suvienodinimą. Šviesios, pastelinės spalvos visada harmoningai dera tarpusavyje, tad bandykite pasitelkti į pagalbą tekstilę – pagalvėlės ir pledai gali įnešti spalvinės harmonijos jūsų poilsio zonoje.

Mūsų Daug lauko baldai

 

5. Atskirkite erdves. Tai labai paprastas, bet iš esmės vaizdą pakeičiantis metodas erdvių terasų savininkams: padalinti terasą ar balkoną į dvi dalis ir vieną pusę paskirti valgomojo zonai, kur stovės jūsų lauko pietų stalas, o kitą pusę paversti poilsio zona, kurioje įsikurs gultas, kabantis krėslas ar minkšti lauko baldai. Šis metodas terasoje įveda tvarkos pojūtį, be to lauko erdvė tampa panaši į interjerą namuose. Lauko kilimai ir vazonai gali labai pasitarnauti atskiriant zonas, tapdami lyg nematomomis sienomis. 

 

Kuriant jaukumą savo namuose, svarbiausia yra pasitelkti fantaziją! Norint atsinaujinti visiškai nebūtina pulti keisti savo lauko baldus naujais – ypač jei šie yra ilgaamžiai ir kokybiški. 

Dažnai pakanka pasirūpinti aksesuarais: viena akcentinė pagalvėlė ar įdomios formos žibintas gali iš esmės pakeisti ir vaizdą, ir pojūtį. Jei nusprendėte atsižvelgti į mūsų patarimus, bet nežinote nuo ko pradėti – drąsiai susisiekite, mes mielai padėsime išspręsti kilusius klausimus.

Dėl konsultacijos susisiekite info@ekoseses.lt arba tel. 8-680-71303; 8-688-73415

Su šiltais linkėjimais,

Ekosesės

Jūsų atsiliepimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

fifteen − 3 =