Terasų ir balkonų madų tendencijos 2021-siais

Taigi, ką mums žada naujas terasų sezonas?

Pandeminiai metai daugelį sugrąžino į namus, vis daugiu laiko leidome savo kiemuose, terasose, balkonuose. Panašu, kad ir šį pavasarį turėsime galimybę daugiau laiko praleisti namuose.

Kiekvienas mūsų trokšta kokio nors ryšio su gamta. Tad nenuostabu, jog įrenginėjamos, pertvarkomos, puošiamos terasos. Balkonai, kurie buvo virtę sandėliukais, grįžta į savo pradinę paskirtį. Net mažiausios lauko erdvės įrengiamos patogiai ir stilingai ramiam pasibuvimui gryname ore.

Taigi, pirmoji mados tendencija, – sugrįžimas į lauko erdves.

lauko baldu, Lauko baldai Romantika, Jaukumas terasoje
Romantika

 

Antra, tačiau ypač svarbi mados tendencija – lauko erdvė turi būti įrengta patogiam poilsiui.

Dirbantys ar besimokantys iš namų nori turėti atskirą erdvę poilsiui, atsiriboti nuo rutinos. Tam labai tinka pabėgimas į terasą ar balkoną. Tačiau tie laikai, kai į lauką buvo išnešama ir numetama tai, kas nebenaudotina viduje – praėjo. Terasa – ne šiukšlynas su klibančiomis kėdėmis. Tai nuostabi erdvė jūsų poilsiui, tad ją įrengti reikia atitinkamai.

Rinkitės patogius baldus. Ar tai būtų valgomojo komplektas su kėdėmis ar foteliais, ar „lounge“ stiliaus baldai su sofomis, – viskas turi būti patogu ir atitikti jūsų poreikius. Galbūt balkone tilps tik kabantis krėslas, bet tada jis turi būti ypač patogus ir stilingas. Jūs verti prabangaus poilsio!

Eko sesės, lauko baldai, sociai pailsek, pinti lauko baldai
Sočiai pailsėk

 

Trečia tendencija. Terasa ar balkonas, tai dar vienas kambarys, tik lauke – jį dera dekoruoti ir erdvę paversti jaukia jūsų namų dalimi.

Šiuolaikinės technologijos leidžia pritaikyti daugelį daiktų gyvenimui lauke. Yra lauko kilimai, lauko šviestuvai (saulės energijos, pakraunami), impregnuotos pagalvėlės, atsparios drėgmei ir pan. Tad įsijunkite fantaziją ir įsirenkite pačią įspūdingiausią lauko erdvę dėl savęs mylimiausiojo. 😊

Beje, stilių galite derinti prie savo namų interjero, arba kaip tik, susikurkite kažką išskirtinio. Pvz. galima naudoti daug spalvų (spalvingos pagalvėlės, dekučiai), ryškiaspalvis apšvietimas. Nepamirškite gyvų ar dirbtinių augalų – jie labai pagyvina erdvę ir kuria jaukumo įspūdį. Drąsiai eksperimentuokite!

šviestuvas, lauko šviestuvas
šviestuvas Makao

 

Ketvirta terasų ir balkonų madų tendencija 2021-siais – multifunkciškumas.

Kadangi esame priversti daug laiko praleisti namuose, terasoje ar balkone galime ne tik ilsėtis, tačiau ir dirbti bei mokytis. Jei svetainė galėjo tapti ofisu ir mokyklos klase, tai ir lauko erdvė gali transformuotis į mini ofisą ar klasę. Žinoma, terasa ar balkonas taip pat gali būti ir puikus valgomasis, svetainė ar vaikų žaidimų vieta!

Sočiai Pailsėk
Sočiai Pailsėk

Gero jums 2021-ųjų terasų sezono!

Eko sesės

Inga ir Saulė

P.S. Straipsnio viršelio nuotrauka iš nuostabaus tinklaraščio BabyBlog.lt įkūrėjos terasos

Jūsų atsiliepimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

eighteen − 2 =