Pinti Lauko Baldai

4 priežastys, kodėl verta rinktis mūsų Lauko Baldus?

   

Tai rankų darbo, originalūs, mūsų asmeniškai atrinkti, išskirtinio dizaino modeliai.

   

Ekosesės baldai KOKYBIŠKI, PATVARŪS, ILGAAMŽIAI, nes yra atsparūs aplinkos poveikiui (UV spinduliams, druskoms, chlorui, drėgmei, bakterijoms, pelėsiui).

   

Tvirti ir lengvi: aliuminio rėmas bei dirbtinio pluošto ratanas.

   

Nereikalauja priežiūros (pvz. gali likti lauke per žiemą).

Turi klausimų? Nori pasitarti? Susisiekime:

Mėgaukis poilsiu terasoje be rūpesčių!

Rinkis iš mūsų populiariausius modelius!

Jūs pavargote ieškoti, stilingų ir patikimų lauko baldų?

Palikite tai mums, mes pasirūpinsime, kad Jūsų kiemą papuoštų komfortiški pinti lauko baldai.

Peržiūrėkite mūsų produktus
Susisiekite su mumis

Klientų  atsiliepimai

Irena
Finansininkė / Vilnius

Prieš keletą metų, gyvendama nuosavame name ir kurdama planus dėl aplinkos sutvarkymo, vis pasvajodavau apie pintų baldų komplektą. Parduotuvėse siūlytų baldų kainos bei kokybė mane nesužavėdavo. Taip susiklostė aplinkybės, kad įsigijau savo svajonių baldus iš įmonės „Eko sesės“. Nepriekaištingos kokybės, patogūs, elegantiški, su derančiomis prie namo spalvos pagalvėlėmis bei konkurencinga kaina, būtent tokie, kokių norėjau. Nuo tol šiltesniais metų mėnesiais kiekviena mano diena prasideda nuo rytinės kavos mėgstamame fotelyje, o baigiasi arbata su kvapniu desertu. Šaltu metu laiku komplektas puikiai dera prie esamų baldų namo viduje ir primena apie mielas vasaros akimirkas.

Aušra
Kokybės vadovė / Vilnius

2015 metais įsigijome baldų kompletą „Švelnumas“ ir esame labai patenkinti: baldai kokybiški, gražaus ir patvaraus pynimo, foteliukai patogūs sėdėti (o kur dar minkštosios pagalvėlės!). Stalo paviršius dengtas stiklu, dėl ko priežiūra tampa ypatingai lengva ir paprasta. Baldai buvo naudojami visą vasarą ir rudenį, puikiai peržiemojo lauke be ypatingos priežiūros ar paruošimo ir jau laukia naujo sezono. Rekomenduoju visiems.

Renata
Įmonės vadovė. / Palanga

Įsigyjome Romantika baldų komplektą prieš 4 metus. Jis puikiai papuošė mūsų terasą ir tapo mėgstama vakarojimų vieta. Esame labai patenkinti baldų kokybe. Kaip ir buvo žadėta, ratano spalva per tuos metus visiškai nepasikeitė. Žiemoja mūsų Romatika pridengta lauke, o pavasarį telieka baldus nuplauti ir toliau patogiai juose ilsėtis. Dėkui jums, merginos!

Margarita
Verslininkė / Kauno r.

2015 metais įsigijome baldų kompletą „Švelnumas“ ir esame labai patenkinti: baldai kokybiški, gražaus ir patvaraus pynimo, foteliukai patogūs sėdėti (o kur dar minkštosios pagalvėlės!). Stalo paviršius dengtas stiklu, dėl ko priežiūra tampa ypatingai lengva ir paprasta. Baldai buvo naudojami visą vasarą ir rudenį, puikiai peržiemojo lauke be ypatingos priežiūros ar paruošimo ir jau laukia naujo sezono. Rekomenduoju visiems.

Kodėl  turėtumėte rinktis Mus?

Jūs mums rūpite

Mums rūpi Jūsų komfortas, aplinkos stilius bei produktų kokybė.

Lankstus darbo grafikas

Mes planuojame savo veiksmus, todėl viskas įvykdoma laiku. Susisiekite Jums patogiu laiku.

Nemokama konsultacija

Mes visada mielai patariame, parodome, kaip naudotis bei kaip prižiūrėti įsigitus daiktus.

Garantija ir kokybė

Visos prekės pagamintos kokybiškai ir patikrintos laiko. Suteikiama garantija net iki 730 dienų!"

Įmonės reputacija

Dirbame jau beveik 10 metų ir per šį laikotarpi užsitarnavome puikią reputaciją.

Laiko patikrinta kokybė

Mes mylime ir didžiuojamės mūsų darbu. Kiekvienas projektas maksimaliai atitinka kliento poreikius.

Mes siūlome išskirtinius produktus

Mūsų verslas prasidėjo dviem sesėms užsidegus noru aplinkiniams pasiūlyti kažką švaraus, ekologiško, kokybiško, padedančio sveikatinti žmones. Kaip jau supratote, todėl ir „Eko sesės“. Tuo metu rinkoje nebuvo lėtaeigių sulčiaspaudžių, kurios dovanoja žmogui „gyvas“ sultis, tad ėmėmės veiklos. Kad vaisiai ir daržovės išsaugotų visus vitaminus, rinkai pasiūlėme dar ir keraminius peilius. Šiame etape prie dviejų sesių prisijungė dar viena seseriška siela ir darbavomės jau trise.

Vėliau, vienai sesei įsirenginėjant savo kiemą, kilo mintis, jog būtų gerai įsigyti gražų, patvarų, patogų šiltnamį, kuriame galima būtų užsiauginti savų daržovių. Pasakyta – padaryta. O kadangi šiltnamis estetiškai gražus, patogus naudoti, pritaikytas šiuolaikiniam žmogui – jį pasiūlėme ir savo klientams. Ką gi, visai gera mintis – užsiauginti nuosavų daržovių, smulkinti jas keraminiais peiliais ir lėtaeige sulčiaspaude spausti pilnas vitaminų sultis! Skaityti daugiau.

IngaBuvimas lauke, gamtoje yra mano aistra. Galimybė tai daryti maloniai ir patogiai savo kieme yra didelė vertybė šių laikų žmogui. Aš džiaugiuosi galėdama prie to prisidėti!

Inga

SaulėJaukūs, šilti, stilingi gražūs namai yra didžiulė vertybė. Kviečiu nepamiršti, kad terasa taip pat yra Jūsų namų dalis ir pasirūpinti maloniu bei kokybišku poilsiu kieme.

Saulė